Обяви 0 За нас Контакти
Продава 1-СТАЕН
област Благоевград, гр. Банско
ПИРИН ГОЛФ
49 990 €
97 771.94 лв.

(806 €, 1 576.40 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:23 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 72 пъти.
Площ:
62 m2
Етаж:
Партер от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2023 г.

Описание на имота:

Bansko Estates предлага за продажба уютно и светло южно студио, разположено в добре поддържания комплекс Пирин Парк, в непосредствена близост до района на Пирин Голф. Имотът е отличен избор както за ваканционен дом, така и за инвестиция с цел отдаване под наем през цялата година.

Студиото е с южно изложение, което осигурява много естествена светлина и комфорт през всички сезони. Апартаментът разполага с отделни партиди за ток и вода, което е голямо предимство за бъдещите собственици.

Към апартамента има възможност за закупуване и на паркомясто!

Комплексът е с ниска такса поддръжка в размер на само 4 евро на квадратен метър годишно.

Пирин Парк се намира на спокойна и живописна локация, само на 8 км от Банско и на 2 км от Разлог, което предоставя бърз достъп както до ски зоната, така и до всички удобства на двата града.

На разположение на собствениците и гостите в комплекса са външен басейн, барбекю зона, детска площадка. Районът е предпочитан за почивка и туризъм през цялата година, благодарение на чистия въздух, красивите планински гледки и близостта до голф игрището и ски курорта.

Този имот е чудесна възможност за хора, които търсят спокойствие, комфорт и добра инвестиция в един от най-предпочитаните райони в подножието на Пирин планина.
За контакт:
0878607740

Този имот се предлага само на частни лица